Batteri til 5B10W13939, 11.58V, 57Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 57Wh |
| Gtin | 68323616740190 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18M3PG2 11.58V 57Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til 5B10W13939, 11.58V, 57Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 57Wh |
| Gtin | 68323616740190 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18M3PG2 11.58V 57Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo 14W-81MQ0001IV
Lenovo 14W-81MQ0006UK
Lenovo 14W-81MQ0007AT
Lenovo 14W-81MQ000DAX
Lenovo 14W-81MQ000ESP
Lenovo 14W-81MQ0054RK
Lenovo 14W-81MQ0056GM
Lenovo 14W-81MQ0056HV
Lenovo 14W-81MQ0091PB
Lenovo Chromebook S345-14AST-81WX0001US
Lenovo 14W 81MQ008DAU
Lenovo 14W 81MQS04900
Lenovo 14e ChromeBook 81MH000YAU
Lenovo 14e ChromeBook 81MH0011AU
Lenovo 14e ChromeBook(81MH)
Lenovo 14e ChromeBook(81MH0000UK)
Lenovo 14w 81MQ0013AU
Lenovo 14w 81MQ001DAU
Lenovo 14w 81MQ001JAU
Lenovo 14w 81MQ001KAU
Lenovo Chromebook S345
Lenovo Chromebook S345-14AST (81WX)
