Batteri til 5B10T07386, 7.72V, 52Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.72V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18M4PC0 7.72V 52Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til 5B10T07386, 7.72V, 52Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.72V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18M4PC0 7.72V 52Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo YOGA S940-14IIL-81Q80027HH
Lenovo YOGA S940-14IIL-81Q8005PGM
Lenovo YOGA S940-14IIL-81Q80066UA
Lenovo YOGA S940-14IIL-81Q8006CRK
Lenovo YOGA S940-14IIL-81Q8006DKG
Lenovo YOGA S940-14IIL-81Q8007UMH
Lenovo YOGA S940-14IIL-81Q8009HGE
Lenovo YOGA S940-14IWL-81Q70010TW
Lenovo YOGA S940-14IWL-81Q70056KR
Lenovo YOGA S940-14IWL-81Q7005BRK
Lenovo IdeaPad S940-14IWL
Lenovo YOGA S940 14
Lenovo YOGA S940-14IWL
Lenovo Yoga S940 81Q7
