Batteri til 5B10M52739, 7.68V, 48Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L16M4PB1 7.68V 48Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til 5B10M52739, 7.68V, 48Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L16M4PB1 7.68V 48Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo Yoga 720-13IKB
Lenovo Yoga 730-13IKB
Lenovo Yoga 730-13IWL
Lenovo Yoga 730-13IKB-81CT002KTX
Lenovo Yoga 730-13IKB-81CT0040IN
Lenovo Yoga 730-13IKB-81CT0044RM
Lenovo Yoga 730-13IKB-81CT009JIN
Lenovo Yoga 730-13IKB-81CT009KIN
Lenovo Yoga 730-13IKB-81CT00B3ID
Lenovo Yoga 730-13IKB-81CT00CTAX
Lenovo Yoga 730-13IKB-81CT00DJAU
Lenovo Yoga 730-13IWL-81JR00B6RA
Lenovo Yoga 730-13IWL-81JR00B9HH
