Batteri til 5B10H55224, 7.6V, 66Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 66Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L14L4P24 7.6V 66Wh |
372 Kr 483Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 5B10H55224, 7.6V, 66Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 66Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L14L4P24 7.6V 66Wh |
372 Kr 483Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo YOGA 900-13ISK2-80UE
Lenovo YOGA 900-13ISK2-80UE005AUS
Lenovo YOGA 4 Pro(YOGA900)
Lenovo YOGA900
Lenovo Yoga 4 Pro
Lenovo Yoga 900
Lenovo Yoga 900 i7
Lenovo Yoga 900-13ISK
Lenovo Yoga 900-13ISK (80MK002FGE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80MK002GGE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80MK003YGE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80MK0040GE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80MK0041GE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80MK0072GE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80MK0073GE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80SD000HGE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80SD001PGE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80SD001YMX)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80SD002VGE)
Lenovo Yoga 900-13ISK (80SD0042GE)
Lenovo Yoga 900-13ISK2
Lenovo Yoga 900-IFI
Lenovo Yoga 900-ISE
