Batteri til 45N1122, 11.1v, 4250mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1v |
| Kapasitet | 4250mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1121 11.1v 4250mAh |
560 Kr 728Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 45N1122, 11.1v, 4250mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1v |
| Kapasitet | 4250mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1121 11.1v 4250mAh |
560 Kr 728Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
