Batteri til 3ICP7/67/90, 11.1V, 4750mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4750mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP13C3i 11.1V 4750mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 3ICP7/67/90, 11.1V, 4750mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4750mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP13C3i 11.1V 4750mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!

