Batteri til 21CP5/57/128-2, 7.4V, 54Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L12M4P21 7.4V 54Wh |
387 Kr 503Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 21CP5/57/128-2, 7.4V, 54Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L12M4P21 7.4V 54Wh |
387 Kr 503Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo YOGA 2 PRO 13-59427208
Lenovo YOGA 2 PRO 13-20266
Lenovo YOGA 2 PRO 13-59386544
Lenovo YOGA 2 PRO-13 59-382893
Lenovo YOGA 2 PRO-80AY
Lenovo YOGA 2 PRO 13-59419082
Lenovo YOGA 2 PRO 13-IFI
Lenovo YOGA 2 PRO 13.3
Lenovo YOGA 2 PRO 13-59419072
Lenovo YOGA 2 PRO ULTRABOOK
Lenovo Yoga 2 Pro 13.3"
Lenovo Yoga 2 Pro Ultrabook
Lenovo Yoga 2 Ultrabook
