Batteri til 01AV474, 15.36V, 54Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17M4P71 15.36V 54Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til 01AV474, 15.36V, 54Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17M4P71 15.36V 54Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3RD GEN-20LD002HCX
Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3RD GEN-20LD002KML
Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3RD GEN-20LD002KSC
Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3RD GEN-20LD002LRT
Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3RD GEN-20LD002MAD
Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3RD GEN-20LD003HEU
Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3RD GEN-20LE000XGE
Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3RD GEN-20LE002CIV
Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3RD GEN-20LG0006PG
Lenovo ThinkPad X1 YOGA(20LF000UGE)
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2018
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2018 (20LD000KCD)
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2018 (20LD000SCD)
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2018 (20LD000TCD)
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2018 (20LF000GCD)
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2018(0BCD)
