Batteri til irobot Braava 380, 7.2V, 1500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Irobot |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | irobot 4409709 7.2V 1500mAh |
259 Kr 336Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til irobot Braava 380, 7.2V, 1500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Irobot |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | irobot 4409709 7.2V 1500mAh |
259 Kr 336Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

