Batteri til iRobot Looj 330 Gutter Cleaning Robot, 7.2V, 4000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Irobot |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iRobot 14570 7.2V 4000mAh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til iRobot Looj 330 Gutter Cleaning Robot, 7.2V, 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Irobot |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iRobot 14570 7.2V 4000mAh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
