Batteri til iRobot Looj 125, 7,2V, 3600mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 7,2V |
| Kapasitet | 3600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Irobot |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iRobot 14501 7,2V 3600mAh |
379 Kr 492Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til iRobot Looj 125, 7,2V, 3600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 7,2V |
| Kapasitet | 3600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Irobot |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iRobot 14501 7,2V 3600mAh |
379 Kr 492Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
