Batteri til iPhone SE 2, 3.82V, 4400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.82V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Merke | Batteri til iPhone SE 2020 |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone SE 2020 batteri |
129 Kr 167Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til iPhone SE 2, 3.82V, 4400mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.82V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til iPhone SE 2020 |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone SE 2020 batteri |
129 Kr 167Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
