Batteri til iPhone 12 Pro Max, 3.83V, 5200mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.83V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Merke | Batteri til iPhone 12 Pro Max |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone 12 Pro Max Batteri |
119 Kr 154Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til iPhone 12 Pro Max, 3.83V, 5200mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.83V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til iPhone 12 Pro Max |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone 12 Pro Max Batteri |
119 Kr 154Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

