Batteri til Yeedi K680, 14.4V, 2600mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Yeedi |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Yeedi K600 14.4V 2600mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Yeedi K680, 14.4V, 2600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Yeedi |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Yeedi K600 14.4V 2600mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
