Batteri til Xiaomi Roborock Q5 2, 14.4V, 6700mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 6700mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Xiaomi |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Xiaomi BRR-2P4S-5200FL 14.4V 6700mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Xiaomi Roborock Q5 2, 14.4V, 6700mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 6700mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Xiaomi |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Xiaomi BRR-2P4S-5200FL 14.4V 6700mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
