Batteri til Xiaomi A10 Plus Sweeper, 21.6V, 4000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Xiaomi |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Xiaomi BCR-1P6S-4000DHS 21.6V 4000mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Xiaomi A10 Plus Sweeper, 21.6V, 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Xiaomi |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Xiaomi BCR-1P6S-4000DHS 21.6V 4000mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
