Batteri til Xiaomi 3027689, 25.2V, 2500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Xiaomi |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Xiaomi V2209-7S1P-BCA 25.2V 2500mAh |
899 Kr 1 168Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Xiaomi 3027689, 25.2V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Xiaomi |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Xiaomi V2209-7S1P-BCA 25.2V 2500mAh |
899 Kr 1 168Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
