Batteri til XiaoMi TM1802-AF, 15.4V, 2600mAh/40.04Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 2600mAh/40.04Wh |
| Merke | Batteri til XIAO MI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | XiaoMi N15B02W 15.4V 2600mAh/40.04Wh |
400 Kr 520Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til XiaoMi TM1802-AF, 15.4V, 2600mAh/40.04Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 2600mAh/40.04Wh |
| Merke | Batteri til XIAO MI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | XiaoMi N15B02W 15.4V 2600mAh/40.04Wh |
400 Kr 520Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
