Batteri til Worx WX125.3 D-Lite, 12V, 3000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Gtin | 68132707161450 |
| Merke | Batteri til Worx |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Worx WA3503 12V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Worx WX125.3 D-Lite, 12V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Gtin | 68132707161450 |
| Merke | Batteri til Worx |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Worx WA3503 12V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Worx WU288
Worx WX125
Worx WX125.1
Worx WX125.3
Worx WX125.3 D-Lite
Worx WX125.4
Worx WX125.5
Worx WX125.6
Worx WX125.7
Worx WX125.M
Worx WX126
Worx WX128.2
Worx WX283
Worx WX283.3
Worx WX284
Worx WX382
Worx WX382.2
Worx WX382.3
Worx WX382.4
Worx WX382.7
Worx WX382.M
Worx WX382.M1
Worx WX382.M2
Worx WX521
Worx WX521.1
Worx WX540
Worx WX540.3
Worx WX673
Worx WX673.3
Worx WX673.M
Worx WX677
Worx WX677.7
