Batteri til Sony VAIO PCG-4121GM, 11.1V, 4400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Merke | Batteri til Sony |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony VGP-BPS24 11.1V 4400mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Sony VAIO PCG-4121GM, 11.1V, 4400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Merke | Batteri til Sony |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony VGP-BPS24 11.1V 4400mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Sony VAIO SA SB SC SD SE
Sony VAIO SVS13
Sony VAIO SVS15
Sony VAIO VPC-SA
Sony VAIO VPC-SB
Sony VAIO VPC-SC
Sony VAIO VPC-SD
Sony VAIO VPC-SE
Sony VAIO PCG-41211M
Sony VAIO PCG-41212M
Sony VAIO PCG-41213M
Sony VAIO PCG-41214M
Sony VAIO PCG-41217L
Sony VAIO PCG-41218M
Sony VAIO PCG-4121EM
Sony VAIO PCG-4121GM
Sony VAIO PCG-41216L
Sony VAIO PCG-41216W
Sony VAIO PCG-41411L
Sony VAIO PCG-41411M
Sony VAIO PCG-41411W
Sony VAIO PCG-41411X
Sony VAIO PCG-41412L
Sony VAIO PCG-41412M
Sony VAIO PCG-41413M
Sony VAIO PCG-41414M
