Batteri til Sony SVT11213CGW, 7.5V, 3800mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.5V |
| Kapasitet | 3800mAh |
| Merke | Batteri til Sony |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony VGP-BPS39 7.5V 3800mAh |
450 Kr 585Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Sony SVT11213CGW, 7.5V, 3800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.5V |
| Kapasitet | 3800mAh |
| Merke | Batteri til Sony |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony VGP-BPS39 7.5V 3800mAh |
450 Kr 585Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
