Batteri til Sony PXW-FX9 XDCAM, 14.4V, 4600mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 4600mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony BP-U60 14.4V 4600mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Sony PXW-FX9 XDCAM, 14.4V, 4600mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 4600mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony BP-U60 14.4V 4600mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Lader til Sony PXW-FX9 XDCAM ( USB)
Lader til Sony PXW-FX9 XDCAM ( USB)
Lader til Sony PXW-FX9 XDCAM ( USB)
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Sony PXW-FS5
Sony PXW-FS5K
Sony PXW-FS5M2
Sony PXW-FS7
Sony PXW-FS7K
Sony PXW-FS7M2
Sony PXW-FS7M2K
Sony PXW-FX6
Sony PXW-FX9 XDCAM
Sony PXW-FX9K
Sony PXW-X160
Sony PXW-X180
Sony PXW-X200
Sony PXW-Z450
Sony PXW-Z190
Sony PXW-Z280
Sony PMW-100
Sony PMW-150
Sony PMW-150P
Sony PMW-160
Sony PMW-200
Sony PMW-300
Sony PMW-300K1
Sony PMW-EX1
Sony PMW-EX1R
Sony PMW-EX3
Sony PMW-EX3R
Sony PMW-EX160
Sony PMW-EX260
Sony PMW-EX280
Sony PMW-F3
Sony PMW-F3K
Sony PMW-F3L
Sony XDCAM EX
Sony HD422
Sony PHU-60K
Sony FS7
Sony FS5
Sony EX1
Sony FS7M2
Sony PXW-FX9
