Batteri til Sony NP-FS12, 3.7V, 1900mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1900mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FS10 3.7V 1900mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Sony NP-FS12, 3.7V, 1900mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1900mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FS10 3.7V 1900mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Sony CCD-CR5
Sony CCD-CR1
Sony CCD-CR1E
Sony Cyber-shot DSC-F505
Sony Cyber-shot DSC-F505K
Sony Cyber-shot DSC-F505V
Sony Cyber-shot DSC-F55
Sony Cyber-shot DSC-F55DX
Sony Cyber-shot DSC-F55E
Sony Cyber-shot DSC-F55K
Sony Cyber-shot DSC-F55V
Sony Cyber-shot DSC-P1
Sony Cyber-shot DSC-P20
Sony Cyber-shot DSC-P30
Sony Cyber-shot DSC-P50
Sony DCR-PC1
Sony DCR-PC1E
Sony DCR-PC2
Sony DCR-PC2E
Sony DCR-PC3
Sony DCR-PC3E
Sony DCR-PC4
Sony DCR-PC4E
Sony DCR-PC5
Sony DCR-PC5E
Sony DCR-TRV1E
Sony DCR-TRV1VE
Sony DSC-F505
Sony DSC-F505K
Sony DSC-F505V
Sony DSC-F50V
Sony DSC-F55
Sony DSC-F55DX
Sony DSC-F55E
Sony DSC-F55K
Sony DSC-F55V
Sony DSC-P1
Sony DSC-P20
Sony DSC-P30
Sony DSC-P50


