Batteri til Sony MDR-RF995RK, 2.4 V, 800mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 2.4 V |
| Kapasitet | 800mAh |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Sony BP-HP800-11 2.4 V 800mAh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Sony MDR-RF995RK, 2.4 V, 800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 2.4 V |
| Kapasitet | 800mAh |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Sony BP-HP800-11 2.4 V 800mAh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
