Batteri til Sony HDR-AX2000, 7.4V, 8800mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 8800mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-F970 7.4V 8800mAh 1 Batteri |
329 Kr 427Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Sony HDR-AX2000, 7.4V, 8800mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 8800mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-F970 7.4V 8800mAh 1 Batteri |
329 Kr 427Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
