Batteri til Sony Cyber-Shot DSC-P100/R, 3.6V, 1250mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 1250mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FR1 3.6V 1250mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Sony Cyber-Shot DSC-P100/R, 3.6V, 1250mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 1250mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FR1 3.6V 1250mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
199Kr 258Kr
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Sony Cyber-Shot DSC-F88
Sony Cyber-Shot DSC-G1
Sony Cyber-Shot DSC-P100/LJ
Sony Cyber-Shot DSC-P100/R
Sony Cyber-Shot DSC-P100/S
Sony Cyber-Shot DSC-P120
Sony Cyber-Shot DSC-P150
Sony Cyber-Shot DSC-P200
Sony Cyber-Shot DSC-T30
Sony Cyber-Shot DSC-T50
Sony Cyber-Shot DSC-V3
Sony Cyber-shot DSC-P100
Sony Cyber-shot DSC-P100/L
Sony Cyber-shot DSC-P100PP
Sony Cyber-shot DSC-P150/B
Sony Cyber-shot DSC-P150/L
Sony Cyber-shot DSC-P150/S
Sony Cyber-shot DSC-P200/B
Sony Cyber-shot DSC-P200/R
Sony Cyber-shot DSC-P200/S
Sony Cyber-shot DSC-T30/B
Sony Cyber-shot DSC-T30S
Sony Cyber-shot DSC-T50/B
Sony Cyber-shot DSC-T50/R


