Batteri til Sony BC-CU1, 14.4V, 7200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 7200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony BP-U100 14.4V 7200mAh 2 Batteri |
1 699 Kr 2 208Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Sony BC-CU1, 14.4V, 7200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 7200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony BP-U100 14.4V 7200mAh 2 Batteri |
1 699 Kr 2 208Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
95Kr
123Kr
Lader til Sony BC-CU1 ( USB)
95Kr
123Kr
Lader til Sony BC-CU1 ( USB)
95Kr
123Kr
Lader til Sony BC-CU1 ( USB)
95Kr
123Kr
