Batteri til Sony BC-CSK, 3.6V, 1200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-BK1 3.6V 1200mAh 2 Batteri |
279 Kr 362Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Sony BC-CSK, 3.6V, 1200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-BK1 3.6V 1200mAh 2 Batteri |
279 Kr 362Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Sony Cyber-Shot DSC-S950/B
Sony Cyber-Shot DSC-S950/P
Sony Cyber-shot DSC-S750
Sony Cyber-shot DSC-S780
Sony Cyber-shot DSC-S950
Sony Cyber-shot DSC-S950B
Sony Cyber-shot DSC-S950P
Sony Cyber-shot DSC-S950S
Sony Cyber-shot DSC-S980
Sony Cyber-shot DSC-S980/B
Sony Cyber-shot DSC-S980/P
Sony Cyber-shot DSC-S980S
Sony Cyber-shot DSC-W180
Sony Cyber-shot DSC-W180/B
Sony Cyber-shot DSC-W180/R
Sony Cyber-shot DSC-W180/S
Sony Cyber-shot DSC-W180B
Sony Cyber-shot DSC-W180R
Sony Cyber-shot DSC-W180S
Sony Cyber-shot DSC-W190
Sony Cyber-shot DSC-W190/B
Sony Cyber-shot DSC-W190/R
Sony Cyber-shot DSC-W190B
Sony Cyber-shot DSC-W190R
Sony Cyber-shot DSC-W190S
Sony Cyber-shot DSC-W370
Sony Cyber-shot DSC-W370B
Sony Cyber-shot DSC-W370G
Sony Cyber-shot DSC-W370S
Sony CyberShot DSC-S750
Sony CyberShot DSC-S780
Sony CyberShot DSC-S950
Sony CyberShot DSC-S950/B
Sony CyberShot DSC-S950/P
Sony CyberShot DSC-S980
Sony CyberShot DSC-S980/B
Sony CyberShot DSC-S980/P
Sony MHS-CM5
Sony MHS-PM1
Sony MHS-PM1/D
Sony MHS-PM1/V
Sony MHS-PM5
Sony MHS-PM5/K
Sony MHS-PM5KP
Sony Webbie HD
Sony Webbie MHS-PM1
Sony Bloggie MHS-CM5
Sony Bloggie MHS-PM5


