Batteri til Shark XB1100, 14,4V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 14,4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XBT1106 14,4V 3000mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Shark XB1100, 14,4V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 14,4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XBT1106 14,4V 3000mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
