Batteri til Shark WS642AE, 14.4V, 1900mAh/27.36Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 1900mAh/27.36Wh |
| Gtin | 68029160279229 |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XSBT420 14.4V 1900mAh/27.36Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Shark WS642AE, 14.4V, 1900mAh/27.36Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 1900mAh/27.36Wh |
| Gtin | 68029160279229 |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XSBT420 14.4V 1900mAh/27.36Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Shark WS640
Shark WS640AE
Shark WS640BL
Shark WS642
Shark WS642AE
Shark WS642AEQBL
Shark WS642AEQCP
Shark WS642AEQGN
Shark WS642AEQPL
Shark WS642AEQSL
Shark WV401BL
Shark WV401PK
Shark WV403BR
Shark WV410BL
Shark WV410CO
Shark WV410GN
Shark WV410PR
Shark WV410TL
Shark QV410QBK
Shark QV410QBL
Shark QV410QCP
Shark QV410QGR
Shark QV410QGY
Shark QV410QMG
Shark QV410QPL
