Batteri til Shark VAC-XB2700, 4.8V, 1600mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 4.8V |
| Kapasitet | 1600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XB2700 4.8V 1600mAh |
159 Kr 206Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Shark VAC-XB2700, 4.8V, 1600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 4.8V |
| Kapasitet | 1600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XB2700 4.8V 1600mAh |
159 Kr 206Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
