Batteri til Shark V3700, 3.7V, 3400mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XBAT3700 3.7V 3400mAh |
159 Kr 206Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Shark V3700, 3.7V, 3400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XBAT3700 3.7V 3400mAh |
159 Kr 206Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
