Batteri til Shark V1911N, 6V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Shark XB1916 6V 3000mAh |
229 Kr 297Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Shark V1911N, 6V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Shark XB1916 6V 3000mAh |
229 Kr 297Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
