Batteri til Shark RV700, 14.4V, 2800mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark RVBAT700 14.4V 2800mAh |
349 Kr 453Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Shark RV700, 14.4V, 2800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark RVBAT700 14.4V 2800mAh |
349 Kr 453Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
