Batteri til Shark IZ140, 21.6V, 2500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Shark XFBT620 21.6V 2500mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Shark IZ140, 21.6V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Shark XFBT620 21.6V 2500mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
