Batteri til Shark IP1251, 21.6V, 3750mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 3750mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XBATR640 21.6V 3750mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Shark IP1251, 21.6V, 3750mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 3750mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Shark |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Shark XBATR640 21.6V 3750mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
