Batteri til Samsung ST550, 3.7V, 1500mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung SLB-07A 3.7V 1500mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Samsung ST550, 3.7V, 1500mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung SLB-07A 3.7V 1500mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung EC-PL150ZCPLCN
Samsung EC-ST600ZCPBCN
Samsung PL151
Samsung PL150
Samsung ST45
Samsung ST50
Samsung ST500
Samsung ST510
Samsung ST550
Samsung ST560
Samsung ST600
Samsung TL100
Samsung TL200
Samsung TL205
Samsung TL210
Samsung TL220
Samsung TL225
Samsung TL90
Samsung TTL-20
Samsung PL Series
Samsung ST Series
Samsung TL Series
Samsung EC Series


