Batteri til Samsung ST1000, 3.7V, 1500mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung SLB-11A 3.7V 1500mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Samsung ST1000, 3.7V, 1500mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung SLB-11A 3.7V 1500mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung CL65
Samsung CL80
Samsung EX1
Samsung HZ15
Samsung HZ15W
Samsung HZ25W
Samsung HZ30
Samsung HZ30W
Samsung HZ35W
Samsung HZ50
Samsung HZ50W
Samsung ST1000
Samsung ST5000
Samsung ST5500
Samsung TL240
Samsung TL320
Samsung TL350
Samsung TL500
Samsung WB100
Samsung WB1000
Samsung WB2000
Samsung WB5000
Samsung WB550
Samsung WB5500
Samsung WB600
Samsung WB610
Samsung WB650
Samsung WB660
Samsung WB700


