Batteri til Samsung SMX-K44, 3.7V, 1600mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1600mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6874512734171 |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung IA-BH130LB 3.7V 1600mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Samsung SMX-K44, 3.7V, 1600mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1600mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6874512734171 |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung IA-BH130LB 3.7V 1600mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung C14
Samsung C20
Samsung C24
Samsung HMX-U15
Samsung HMX-U20
Samsung HMX-U20BP
Samsung HMX-W200
Samsung HMX-W200RP
Samsung HMX-W200TP
Samsung HMX-W300
Samsung HMX-W300BN
Samsung HMX-W300RN
Samsung HMX-W300RP
Samsung HMX-W300YN
Samsung HMX-W350
Samsung K40
Samsung K45
Samsung SMX-C10
Samsung SMX-C10RP
Samsung SMX-C13
Samsung SMX-C14
Samsung SMX-C19
Samsung SMX-C20
Samsung SMX-C200
Samsung SMX-C20BP
Samsung SMX-C20RP
Samsung SMX-C24
Samsung SMX-C24BP
Samsung SMX-K40
Samsung SMX-K40BP
Samsung SMX-K40EDC
Samsung SMX-K44
Samsung SMX-K44BP
Samsung SMX-K45
Samsung U15
Samsung W300HD
Samsung SMX-K40LN
Samsung SMXC13GP
Samsung SMXC13LN
Samsung SMXC13
Samsung SMX-K44BN
Samsung SMX-K44LN
Samsung K44LP
Samsung SMX-K400
Samsung SMX-K442


