Batteri til Samsung SDI-2510B, 24V, 11600mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 11600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Samsung |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung GD-SSDI-E24B 24V 11600mAh |
1 899 Kr 2 468Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Samsung SDI-2510B, 24V, 11600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 11600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Samsung |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung GD-SSDI-E24B 24V 11600mAh |
1 899 Kr 2 468Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
