Batteri til Samsung SC-MM11, 3.7V, 1200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung SB-P120A 3.7V 1200mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Samsung SC-MM11, 3.7V, 1200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung SB-P120A 3.7V 1200mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung SC-MM10
Samsung SC-MM10BL
Samsung SC-MM10S
Samsung SC-MM11
Samsung SC-MM11BL
Samsung SC-MM11S
Samsung SC-MM12
Samsung SC-MM12BL
Samsung SC-MM12S
Samsung SC-X205L
Samsung SC-X205WL
Samsung SC-X210L
Samsung SC-X210WL
Samsung SC-X220L
Samsung SC-X300
Samsung SC-X300L
Samsung VP-X205L
Samsung VP-X210L
Samsung VP-X220L
Samsung VP-X300
Samsung VP-X300L


