Batteri til SB10W65284, 15.36V, 60.7Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 60.7Wh |
| Gtin | 68336087971255 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M4PF4 15.36V 60.7Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til SB10W65284, 15.36V, 60.7Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 60.7Wh |
| Gtin | 68336087971255 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M4PF4 15.36V 60.7Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad SLIM 7 14IIL05-82A4
Lenovo IdeaPad SLIM 7 14IIL05-82A40012US
Lenovo IdeaPad SLIM 7 14IIL05-82A40014CF
Lenovo IdeaPad SLIM 7 14ITL05-82A6000LUS
Lenovo IdeaPad SLIM 7 14ITL05-82A6000QUS
Lenovo YOGA SLIM 7-14ARE05-82A2005TGE
Lenovo YOGA SLIM 7-14ARE05-82A200A4GE
Lenovo YOGA SLIM 7-14ILL05-82A1
Lenovo YOGA SLIM 7-14ITL05-82A3001RGE
Lenovo YOGA SLIM 7-14ITL05-82A30081GE
Lenovo Yoga 14s
Lenovo Yoga 7 Slim 14ARE05
Lenovo Yoga Slim 7-14ARE
