Batteri til SB10J78999, 11.25V, 3735mAh/42Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.25V |
| Kapasitet | 3735mAh/42Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 01AV435 11.25V 3735mAh/42Wh |
369 Kr 479Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til SB10J78999, 11.25V, 3735mAh/42Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.25V |
| Kapasitet | 3735mAh/42Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 01AV435 11.25V 3735mAh/42Wh |
369 Kr 479Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad 13 Chromebook
Lenovo ThinkPad 13 Gen 1/1st Gen
Lenovo ThinkPad 13 Gen 2/2nd Gen
Lenovo ThinkPad S2 Gen 1/1st Gen
Lenovo ThinkPad ThinkPad S2 Gen 2/2 Generation
Lenovo Chromebook 13-20GL
Lenovo ThinkPad 13 1ST GEN 20GJ
Lenovo ThinkPad 13 1ST GEN 20GK
Lenovo ThinkPad NEW S2
Lenovo ThinkPad NEW S2 2018-0PCD
Lenovo ThinkPad NEW S2 2018-20L1A006CD
Lenovo ThinkPad NEW S2 2018-20L1A009CD
Lenovo ThinkPad NEW S2 2018-20L1A00DCD
Lenovo ThinkPad NEW S2 2018-20L1A00JCD
Lenovo ThinkPad NEW S2 20GUA004CD
