Batteri til Ryobi RY721K2, 7.2V, 1500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Ryobi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ryobi 1311145 7.2V 1500mAh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ryobi RY721K2, 7.2V, 1500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Ryobi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ryobi 1311145 7.2V 1500mAh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
