Batteri til Ryobi HP7200MK2, 14,4V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 14,4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Ryobi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ryobi 130224010 14,4V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Ryobi HP7200MK2, 14,4V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 14,4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Ryobi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ryobi 130224010 14,4V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Ryobi CBI1442D
Ryobi CDL1441P
Ryobi CDL1442D
Ryobi CDL1442P
Ryobi CDL1442P4
Ryobi CID1442P
Ryobi CMD-1442
Ryobi CTH1442
Ryobi CTH1442K2
Ryobi FL1400
Ryobi HP1441
Ryobi HP1441M
Ryobi HP1441MK2
Ryobi HP1442M
Ryobi HP1442MK2
Ryobi HP7200K2
Ryobi HP7200MK2
Ryobi HP7200NK2
Ryobi R10520
Ryobi R10521
Ryobi RY1420
Ryobi RY62
Ryobi RY6200
Ryobi RY6201
Ryobi RY6202
Ryobi STPP-1441
