Batteri til Ryobi CHD1201, 12V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Ryobi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ryobi BPP-1217 12V 3000mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ryobi CHD1201, 12V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Ryobi |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ryobi BPP-1217 12V 3000mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
