Batteri til Ryobi B-1815-S, 18V, 6000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 6000mAh |
| Merke | Batteri til Ryobi |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Ryobi 130224007 18V 6000mAh |
789 Kr 1 025Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ryobi B-1815-S, 18V, 6000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 6000mAh |
| Merke | Batteri til Ryobi |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Ryobi 130224007 18V 6000mAh |
789 Kr 1 025Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!


