Batteri til Razer RC300270, 15.4V, 4221mAh/65Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 4221mAh/65Wh |
| Gtin | 68570854901914 |
| Merke | Batteri til Razer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Razer RC30-0270 15.4V 4221mAh/65Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Razer RC300270, 15.4V, 4221mAh/65Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 4221mAh/65Wh |
| Gtin | 68570854901914 |
| Merke | Batteri til Razer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Razer RC30-0270 15.4V 4221mAh/65Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Razer Hazel Blade 15 Base Stealth 2018
Razer Blade 15 2018 Base 7-8750H GTX 1060 Max-Q
Razer RZ09-0270
Razer RZ090270
Razer RZ09-02705E76
Razer RZ09-02705E76-R3U1
Razer RZ09-02705E75
Razer RZ09-02705E75-R3U1
Razer RZ09-02705E 755-R3B71
Razer RZ09-02705J75-R3J1
Razer RZ09-02705J76
Razer RZ09-02705W75
Razer RZ09-02705W75-R3W1
Razer Blade 15 2019 Base i7-9750H GTX 1660 Ti/RTX 2060
Razer RZ09-0300
Razer RZ09-03006
Razer RZ09-03009
Razer RZ09-03009E97
Razer RZ09-03006E92
Razer Blade 15 Base Model GEFORCE GTX 1660 TI
Razer Blade 15 Base Model GEFORCE RTX 2060
Razer Blade 15 Base 2019 FULL HD 144HZ
