Batteri til Razer Blade Pro 17 2020 RZ09-03295, 15.4V, 4583mAh/70.5Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 4583mAh/70.5Wh |
| Gtin | 68085523261420 |
| Merke | Batteri til Razer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Razer RC30-0287 15.4V 4583mAh/70.5Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Razer Blade Pro 17 2020 RZ09-03295, 15.4V, 4583mAh/70.5Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 4583mAh/70.5Wh |
| Gtin | 68085523261420 |
| Merke | Batteri til Razer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Razer RC30-0287 15.4V 4583mAh/70.5Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Razer Blade Pro 17
Razer Blade Pro RTX 2070 Max-Q
Razer Blade Pro RTX 2080 Super Max-Q
Razer Blade Pro 17 2019 i7-9750H
Razer Blade Pro 17 2019 RZ09-0287
Razer Blade Pro 17 2019 RZ09-02876
Razer RZ09-02877
Razer RZ09-02878
Razer RZ09-02876E92-R3U1
Razer RZ09-02878E92
Razer Blade Pro 17 2020 RZ09-03297
Razer Blade Pro 17 2020 RZ09-03295
