Batteri til Profoto B1x AirTTL Flash Heads, 14.4V, 5000mAh
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Profoto |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Profoto B1 14.4V 5000mAh |
1 199 Kr 1 558Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Profoto B1x AirTTL Flash Heads, 14.4V, 5000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Profoto |
| Produkttype | Batteri til Foto |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Profoto B1 14.4V 5000mAh |
1 199 Kr 1 558Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
